Kim jesteśmy?

Manchester United to opowieść. Opowieść jedna z najpiękniejszych w świecie futbolu.

Opowieść o lokalnych robotnikach, którzy w XIX wieku zapoczątkowali dzieje tego klubu. Opowieść o wspaniałych zagraniach, pięknych golach, niezapomnianych meczach. Opowieść o wybitnych zawodnikach i trenerach. Opowieść o cudownych sukcesach i bolesnych porażkach. Opowieść o Busby Babes. Opowieść o niezłomności i charakterze.Opowieść o gigantycznej, globalnej popularności.Nade wszystko zaś opowieść o pasji i spełnianiu marzeń. I to ostatnie jest także o nas oraz naszej działalności.

Old Trafford – obiekt kultowy na mapie piłkarskiego świata. Przepełniony wielką futbolową historią. Przez legendarnego sir Bobby’ego Charltona ochrzczony mianem Teatru Marzeń, wszak właśnie tam rozgrywają się epickie piłkarskie spektakle i tam spełniają się marzenia tysięcy kibiców z całego świata a nasza rola polega na tym, że znacząco pomagamy w spełnianiu tych marzeń. Dzięki naszej działalności na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat wielu kibiców UNITED z Polski zdecydowało się na to by w końcu poczuć magię wspierania ukochanego klubu z trybun stadionu i wybrało się do Manchesteru na wyjazd przez nas organizowany.

Wyjazd na mecz Manchesteru United

MANCHESTER UNITED

W sezonie 2022/2023 zorganizujemy od 10 do 15 wyjazdów na Manchester United – liga, Liga Europy oraz Carabao Cup połączone z FA Cup.W ofercie mamy wszystkie cztery trybuny na Old Trafford – South Stand, West Stand, Sir Alex Ferguson Stand oraz East Stand.Dodatkowo możemy zaproponować miejsca VIP oraz Executive połączone z noclegiem w 4 i 5* hotelach. Zapoznaj się z naszą ofertą wyjazdów na mecze Manchester United poniżej.

Zobacz aktualne wyjazdy

Szatnia Manchester United

Wyjazdy na mecze Manchester United ze zwiedzaniem stadionu

W ramach takowej organizacji załatwiamy przeloty w obie strony, pobyt w hotelu i bilet na mecz. Dla chętnych także zwiedzanie stadionu i szaleniebogatego w pamiątki klubowego muzeum. Jeśli komuś marzy się ponadto doświadczenie atmosfery meczu wyjazdowego to tutaj również służymy pomocą i wszystko ułatwiamy organizując całą logistykę oraz wejściówki na spotkanie. Realizujemy pasję i spełniamy marzenia ludzi podążając za UNITED po całej Europie! I co być może najważniejsze – przy okazji każdej, organizowanej przez nas wyprawy na spotkania z udziałem Czerwonych Diabłów, gwarantujemy świetną zabawę oraz mnóstwo niezapomnianych chwil w fantastycznym towarzystwie.

  • Zarejestruj się

Rejestracja

Posiadasz konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło